İl Müdürümüz Nesim TANĞLAY'ın Anneler Günü Mesajı

         Dünyanın en zor ve meşakkatli görevini üstlenen, varlık sebebimiz, yüzümüze kondurulan ilk öpücük, başımızı okşayan ilk el, kulağımıza fısıldanan ilk sesin sahibi, sevginin, şefkat ve merhametin kaynağıdır annelerimiz. Hayata hayat veren, cana can katan, bizlere hayatı öğreten, bizlerin kişiliğini yoğuran, geleceğe hazırlayandır.
Anne koruyan, kollayan, kol kanat geren, evladının geleceği için kendini arka plana iten kişidir. Anne, kişiyi kendisinden daha çok tanıyandır.
        Varlığıyla hayata anlam katan, şefkat dolu yüreğiyle çocuklarına yol gösteren annelerimizin hakkı hiçbir şekilde ödenemez. Anne sevgisi, sevgilerin en büyüğü, en kıymetlisidir. En değerli varlığımız, baş tacımız annelerimizin tek beklentisi ise sevgidir. Onları mutlu etmek, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmak, annelerimiz için en büyük armağandır. Onların gülen yüzleri bizler için de en değerli hazinedir.
Cennetle müjdelenen annelerimizi sadece anneler gününde değil, ömür boyunca sevgi, saygı ve muhabbetle kucaklamalıyız.      
       
         Bu duygu ve düşüncelerle, yüreğinde taşıdığı sınırsız sevgi ve sabırla, değeri biçilemeyen başta Şehit ve Gazilerimizin anneleri olmak üzere, tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum.
 

Nesim TANĞLAY
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İzmir İl Müdürü


Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz Nesim TANĞLAY’ın “12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü” Mesajı

Önceki Sayfa : 10-16 Mayıs Engelliler Haftası Etkinliklerle Başlamıştır