İl Müdürümüz Nesim TANĞLAY'ın Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

     
 

             

     Ülkemiz ve Milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, milli ve manevi duyguların harmanlandığı, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı Kurban bayramını hep birlikte karşılamanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.
 
     Bayramlar karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün kuvvetlendiği, dargınlıkların unutulduğu, toplumsal barışın, millet olma bilincinin ve birlikte yaşama iradesinin güç kazandığı günlerdir
     Gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu günde; büyüklerimizi ziyaret etmeli, mümkün olduğunca engelli, muhtaç ve kimsesiz vatandaşlarımız ve çocuklarımızla, huzurevindeki yaşlılarımızla, şehit aileleri ve gazilerimizle vakit geçirerek bu mutluluğu paylaşmalıyız.

     Kurban Bayramının milletimiz ve ülkemiz için huzur, barış, mutluluk getirmesini temenni eder. Başta Şehitlerimizin aileleri, evlatları ve gazilerimiz olmak üzere tüm halkımızın Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlarım.


Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz Türkiye Finallerine Gitmeye Hak Kazanan Bocce Takımlarımızla Makamında Bir Araya Geldi.

Önceki Sayfa : İl Müdürümüz Nesim TANĞLAY'ın "30 Ağustos Zafer Bayramı" Kutlama Mesajı