İl Müdürümüz Nesim TANĞLAY’ın “Babalar Günü” Kutlama Mesajı

         

            Hayatımız boyunca hiçbir karşılık beklemeden ailesi için her türlü fedakarlığı gösteren babalarımız; gelecek nesillerin yetiştirilmesinde, aile kurumunun yaşatılmasında ve maddi manevi değerlerine sahip çıkan sağlıklı bir toplum yapısının oluşturulmasında özveriyle çaba harcayan gurur kaynaklarımızdır.
          Şüphesiz ki en iyi şekilde yetişmemiz adına tüm imkanlarını ortaya döken, ailesinin mutluluğunu kendi mutluluğu sayan babalarımızın değerini bir gün ile sınırlandırmak mümkün olmayacaktır. En değerli varlığımız, baş tacımız babalarımızın bizlerden tek beklentisi sevgi ve saygıdır. Onları mutlu etmek, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmak, babalarımız için en büyük armağandır. Çınar ağacı gibi ailesine kol kanat geren babaların istediği tek şey hatırlanmak, çocuklarını her an yanlarında görebilmektir.
      Bu duygu ve düşüncelerle; vatanımız için canlarını feda eden aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizin babaları başta olmak üzere çocuklarına karşı müşfik ve merhamet sahibi olan, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan tüm babalarımızın ve huzurevlerimizde ikinci baharlarını yaşattığımız büyüklerimizin bu anlamlı gününü en içten duygularımla kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyorum.

Nesim TANĞLAY
Aile ve Sosyal Politikalar İzmir İl Müdürü


Sonraki Sayfa: İl Müdürümüzün Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Önceki Sayfa : Çocuk Koruma Kanunu 50. İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı düzenlenmiştir.