İl Müdürümüz Nesim TANĞLAY'ın "Anneler Günü" Kutlama Mesajı

 

             Sevgili Annelerimiz,
 
         Sizler karşılıksız sevmenin en güzel örnekleri, şefkat dolu yüreklerinizle yol göstericilerimiz, dünyanın en zor ve meşakkatli görevini üstlenerek bizleri büyüten, yaşadığımız her anın mimarları, hiç bitmeyen sabrın, şefkatin, fedakarlığın, merhametin sahiplerisiniz.
          Yüzyıllardır; dünyaya getirdiğiniz bireylerin her türlü sorumluluğunu üstlenerek, onları geleceğe umutla bakan, çalışkan, idealist, topluma faydalı nesiller olarak yetiştirmeyi hedeflediniz.
         Sizin sevginiz sevgilerin en büyüğü, en kıymetlisidir. Sizi mutlu etmek, merhametinize, sevginize ve özverinize layık bireyler olmak, sizlerden öğrendiğimiz tüm güzel değerleri gelecek nesillerimize aktarmak en önemli görevimiz. Bu sayede vermiş olduğunuz emek size en güzel şekilde geri dönmüş olacaktır. Bu size, gülen gözleriniz ise bize en büyük armağandır.
            Sizlere olan minnetimizi bir güne sığdırmak elbette ki mümkün olmamaktadır. Nefes aldığımız her gün size minnet ve şükran borçluyuz. “Anneler Günü” vesilesiyle siz değerli annelerimizin yüreklerine dokunabilirsek ne mutlu bize.
          Bu duygu ve düşüncelerle başta aziz şehitlerimizin anneleri, eşleri ve kuruluşlarımızda görev yapan fedakar bakıcı annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin “Anneler Günü”nü en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
 

Nesim TANĞLAY
Aile ve Sosyal Politikalar İzmir İl Müdürü
 
 
 

 
 


Sonraki Sayfa: 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü

Önceki Sayfa : Aile Haftası kapsamında “Dede – Torun El Ele Oyunlarımız Geleceğe” Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği Gerçekleştirilmiştir.