“Engelsiz Yürekler Projesi”nin 3. Etkinliği Gerçekleştirilmiştir.

           10-16 Mayıs “Engelliler Haftası” etkinlikleri kapsamında; İzmir Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü tarafından yürütülen “Engelsiz Yürekler Projesi”nin 3. Etkinliği 10 Mayıs 2018 tarihinde Konak Şehit Ömer Halisdemir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilmiştir.
              Gerçekleştirilen Panele; İzmir Vali Yardımcısı Sultan DOĞRU, Aile ve Sosyal Politikalar İzmir İl Müdürü Nesim TANĞLAY, İzmir Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdür v. Hatice Suna BİNA, Sivil Toplum Örgütleri, Kamu Kurum ve Kuruluşların idarecileri, vatandaşlarımız katılmıştır.
Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan etkinlikte; açılış konuşmalarının ardından özel sporcular kategorisinde Türkiye genelinde düzenlenen yarışmalarda bugüne kadar çeşitli dereceler elde eden, şampiyonluklar kazanan İzmirli Selin DURGUT’un gösterileri tüm davetliler tarafından beğeniyle karşılanmıştır.
               Bedensel Engelli Mekkiye ULUDAĞ ve Bora Acar ZÖNGÜR; engelli olmanın zorlukları ve başarı hikayelerini anlattılar. Övgü Terzibaşıoğlu Anadolu Lisesi öğrencilerinin müzik dinletisinin ardından etkinlik sonlanmıştır.


Sonraki Sayfa: 10-16 Mayıs Engelliler Haftası Etkinliklerle Başlamıştır

Önceki Sayfa : 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü