Çocuk Koruma Kanunu İzmir İl Koordinasyon Kurulu 54. Toplantısı Gerçekleştirildi

Çocuk Koruma Kanunu İzmir İl Koordinasyon Kurulu 54. Toplantısı Gerçekleştirildi
Çocuk Koruma Kanunu İzmir İl Koordinasyon Kurulu 54. toplantısı 06.08.2019 tarihinde İzmir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Konferans salonunda gerçekleştirilmiştir.
Toplantıya Cumhuriyet Savcısı Sayın Sıddık SOYSAL, İzmir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Sayın Nesim TANĞLAY, İzmir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü 5395 (ÇKK) İl Sekreterya Temsilcileri, İzmir Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi, İl Milli eğitim Müdürlüğü Temsilcileri, İzmir İl Emniyet ve İl Jandarma Komutanlığı Temsilcileri, İl Sağlık, İzmir İl Müftülüğü, İl Göç İdaresi Temsilcisi, İzmir Barosu Çocuk Hakları Temsilcileri, Çalışma ve İş Kurumu Temsilcisi, Sokak Çocuklarını Koruma-Çocuklarımız Geleceğimizdir Derneği Başkanı, Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Dokuz Eylül Üniversitesi Temsilcileri katılmıştır.
5 Maddeden oluşan gündem maddeleri görüşülüp, kurumlar arası görüş alışverişi yapılmış ve koordinasyon ve işbirliği ile ilgili kararlar alınmıştır.


Sonraki Sayfa: 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Gününün 3. Sene-i Devriyesinde Şehit Yakınları ve Gazilerimizle Bir Araya Geldik

Önceki Sayfa : İl Müdürümüz Nesim TANĞLAY'ın Kurban Bayramı Kutlama Mesajı