ÇOCUK KORUMA KANUNU İZMİR İL KOORDİNASYON KURULU 52. TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

“Çocuk Koruma Kanunu” İzmir il Koordinasyon Kurulu 52. toplantısı , 30.01.2019 tarihinde İzmir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Konferans salonunda İl Müdürümüz Nesim TANĞLAY’ ın başkanlığında gerçekleştirilmiştir.
Toplantıya Cumhuriyet savcısı Sn. Şükrü ÜNLÜ, İzmir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Sn. Nesim TANĞLAY, İzmir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü 5395 (ÇKK) İl Sekreterya Temsilcileri,  İzmir Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi, İzmir İl Emniyet ve İl Jandarma Komutanlığı Temsilcileri, İl Sağlık, İzmir İl Müftülüğü, İl Göç İdaresi Temsilcisi, İzmir Barosu Çocuk Hakları Temsilcileri, Çalışma ve İş Kurumu Temsilcisi, Sokak Çocuklarını Koruma-Çocuklarımız Geleceğimizdir Derneği Başkanı, Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Dokuz Eylül Üniversitesi Temsilcileri katılmıştır.
7 Maddeden oluşan gündem maddeleri görüşülüp, kurumlar arası görüş alışverişi yapılmış ve koordinasyon ve işbirliği ile ilgili kararlar alınmıştır.


Sonraki Sayfa: 16. Olağan "Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme Kurulu Toplantısı” Gerçekleştirildi

Önceki Sayfa : 2019 Koruyucu Aile Buluşması Gerçekleştirilmiştir