Çocuk Koruma Kanunu 51. İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Düzenlendi.

“Çocuk Koruma Kanunu “ İzmir İl Koordinasyon Kurulu 51. toplantısı, 28.09.2018 tarihinde İzmir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Konferans salonunda Vali Yardımcımız Sn. Mustafa  YILDIZ  Başkanlığında gerçekleştirilmiştir.
Toplantıya;Cumhuriyet BaşsavcısıSn.Ömer Zafer KOÇ, İzmir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl MüdürüSn. Nesim TANĞLAY İzmir Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Sn Mustafa ÇOBAN İzmir Büyükşehir Temsilcisi, İzmir İl Emniyet ve İl Jandarma Komutanlığı temsilcileri, İl Sağlık, İl Milli Eğitim, İl Göç İdaresiMüdürlükleri , İl Müftülüğü temsilcileri, Çalışma ve İş Kurumu, Gençlik ve Sporİl Müdürlükleri temsilcileri, İzmir Barosu Çocuk Hakları Temsilcileri, Sokak Çocuklarını Koruma Çocuklar Geleceğimizdir Derneği Başkanı, Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Dokuz Eylül Ünv.,Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çocuk İzlem Merkezi, Gençlik Merkezi Müdürlüğü, Ödemiş M Tipi Ceza İnfaz Kurumu , İzmir Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü, İzmir İzmir 1 No’lu KadınKapalı Ceza İnfaz Kurumları temsilcileri, Aile , Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü 5395 (ÇKK) İl Sekretarya Temsilcileri katılmıştır.
6 Maddeden oluşan gündem maddeleri görüşülüp, kurumlar arası görüş alışverişi yapılmış ve koordinasyon ve işbirliği ile ilgili kararlar alınmıştır.

 


Sonraki Sayfa: 19 Eylül Gaziler Günü Dolayısıyla Gazilerimiz Onuruna Yemek Programı Düzenlendi

Önceki Sayfa : ANKA Temel Personel Eğitimi Düzenlendi