Çocuk Koruma Kanunu 50. İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı düzenlenmiştir.

              Çocuğun korunması alanında kurumlar arası işbirliği ve koordinasyonun geliştirilerek çocuğun daha etkin korunmasını sağlamak amacıyla İlimizde oluşturulan Çocuk Koruma Kanunu 50. İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali Yardımcısı Sultan DOĞRU Başkanlığında, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda 4 Temmuz 2018 tarihinde saat 15:00 gerçekleştirilmiştir.
              Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya, İzmir Vali Yardımcısı Sultan DOĞRU, Cumhuriyet Başsavcı V. Sıddık SOYSAL, İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şb.Müdür Yardımcısı Mehmet DİNÇ, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim dalı Başkanı  Prof. Doktor Özlem GENCER, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim dalı EGEBAM  Prof. Doktor Zeki YÜNCÜ, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, İl Müd.Yrd Mustafa ÇOBAN, İzmir Barosu Çocuk Hakları Merkezi Avukat İlke EROL, İzmir Barosu Çocuk Hakları Merkezi Avukat Melek ÖZÖNER, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Korunmaya Muhtaç Çocuklar Şube Müdürü Gürkan NERGİZ, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Ali İNCE, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Eğitim ve Rehberlik Şef Şengül ÖZCAN, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Şef Taner KAYA, Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Müdürü Murat KALKAN,  Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Psikolog Makbule BULUTÖZ, Sokak Çocuklarını Koruma-Çocuklar Geleceğimizdir Derneği Başkanı Neşe Can HÜRTÜRK, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü-Eğitim Uzmanı İlhan GÖKSU, İl  Büyükşehir Belediyesi Sosyal Projeler Daire Bşk.Psikolog Gözde SANCAK, İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Polis Memuru Safinaz OKÇULAR, İl Jandarma Komutanlığı- Çocuk/Kadın Kısım Amiri Gül YILDIRIM, İl Göç İdaresi Müdürlüğü Sosyal Hizmet Uzmanı Bilge DEMİR, İl Sağlık Müdürlüğünde Birim Sorumlusu Fatma DURUKAN, İzmir Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Psikolog Yelda KARAÇOR, İzmir Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Sosyal Çalışmacı Bihter İLBAYİ, Ödemiş M Tipi Ceza İnfaz KURUMU Nuri ATALAY, İl Müftülüğü Vaiz Zeynep BÜDÜN, İzmir Valiliği ÇKK İl Koordinasyon Kurulu Sek. Sorumlusu Sosyal Çalışmacı Selin PEKÇOLAK katılmıştır.
              Vali Yardımcısı Sultan DOĞRU tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından gündem maddeleri ele alınmış, Eylül 2018’de yapılacak olan bir sonraki toplantının tam tarihi ve yerinin daha sonra kararlaştırılması karara bağlanarak toplantı sonlandırılmıştır.


Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz Nesim TANĞLAY’ın “Babalar Günü” Kutlama Mesajı

Önceki Sayfa : Koruyucu Ailelerimize Çocukların Gelişim Dönemleri Kapsamında Mahremiyet Eğitimi Verilmiştir