Anneler Gününde Şehit Annelerimizle Bir Araya Geldik.

          İzmir Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz tarafından Anneler Günü vesilesiyle “Şehit Anneleri ve Şehit Eşleri Buluşması” kahvaltı programı 13 Mayıs 2018 tarihinde Balçova Termal Otel’de gerçekleştirilmiştir.
     Etkinliğe; İzmir Valisi Sayın Erol AYYILDIZ’ın eşleri Sayın Uzm. Dr. Dilek Didem AYYILDIZ Hanımefendi, İzmir Vali Yardımcısı Sayın Sultan DOĞRU, Aile ve Sosyal Politikalar İzmir İl Müdürü Nesim TANĞLAY ve eşleri, ilimizde görev yapan kaymakamlarımızın eşleri, çok kıymetli  şehit annelerimiz ve şehit eşlerimiz ve İl Müdürlüğümüze bağlı çocuk evlerinde kalmakta olan çocuklarımız katılmıştır.
         Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan etkinlikte Şehitlerimizin ruhuna dua okunmuş ve Kuran Tilaveti yapılmıştır. Ardından İl Müdürümüz etkinliğin açılış konuşmasını yaparken, Uzm.Dr. Dilek Didem AYYILDIZ hanımefendi günün anlam ve önemini aktaran konuşmasını gerçekleştirmiştir.
      Protokol üyeleri, gelen misafirlerimizin anneler gününü tek tek kutlamış, dilek ve isteklerini dinlemişlerdir. Çocuk evlerimizde kalan çocuklarımız da Şehit annelerimize ve eşlerine karanfil takdim ederek anneler günlerini kutlamışlardır.


Sonraki Sayfa: Koruyucu Anneler Piknikte Buluştu.

Önceki Sayfa : Çocuk Evlerimizde Kalan Çocuklarımız “Anneler Günü”nde Doyasıya Eğlendiler.