17. Olağan "Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme Kurulu Toplantısı” Gerçekleştirildi

İlimizde aile içi şiddet mağdurlarına ve mağdur çocuklara yönelik verilen hizmetlerin kurumsal kapasitesinin arttırılmasına ve işbirliğinin geliştirilmesine ilişkin kurulmuş olan Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme Kurulu Toplantısı 10.07.2019 Çarşamba günü Aile, Çalışma ve sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
Vali Yardımcısı Sultan DOĞRU başkanlığında ve kurul daimi üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen koordinasyon kurulu toplantısında, 2019 Aralık ayında sonlanacak olan il eylem planının aralık ayında gerçekleşecek koordinasyon kurulu toplantısına kadar yeni eylem planı taslağının oluşturulmasına karar verilmiştir. Korunma kararında yaşanan sorunlar konusunda adalet komisyon başkanına ziyaret edilmesi ve gizllik kararı ile yaşanan konularda milli eğitim müdürlüğü ile görüşülmesine karar verilmiştir.

 


Sonraki Sayfa: Kıbrıs Barış Hareketi Gazilerimize Milli Mücadele Madalyası ve Beratı Verildi.

Önceki Sayfa : İl Müdürümüz Nesim TANĞLAY'ın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı